5329 AZUL MACAUBAS TOP
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5329 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 97cm / 38inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1596kg |
| Block | 5329 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 97cm / 38inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 600kg |